hakkımda
Merhaba ben Seyit Ahmet Özçelik. Ankara'da yaşıyorum,Gümüşhaneliyim . Eskişehir Anadolu üniversitesinde okuyorum. Geniş kapsamlı, evrensel ve bilinçaltı mesajlar veren (gerek sembollerle, işaretlerle, sayılarla mesaj) çok iyi bir projem var. Toplumsal ve sosyal gelişme kapsamlı... Dünyanın yeni mottosu olmasını istediğim "Barış Diyarı" konusunu işlediğim bir proje . Bunun için fantastik ve bilim-kurguyu harmanlayan bir roman yazdım. Romanımın İsmi SON SAVAŞÇI . Yeni, dijital dünya hedeflerinde düşündüğüm, geniş ve büyük bir proje olmasını temenni ederek romanımın editörlüğünü ve çizimlerini yaptırdım. Ve romanımın film olabilmesi için senaryosunu da yazdım. Her şeyi hazır, renkli karakter çizimlerim de dahil. Dijital mobil oyununu, filmini, animasyonunu veya çizgi filmini yapmak da isterim. Kitabımın basımı için Olimpos yayıneviyle anlaştık.Son savaşcı stratejik savaş ,eğitici ,öğretici,eğlendirici zeka kartlı kutu oyunu ,deste kart oyunu,puzzlesi yakın zamanda satışa çıkıcak. Harry Potter, Yüzüklerin efendisi, Hobbit, Game of Thrones, Avatar ve Star Wars'a kafa tututabilecek bir proje olmasını istedim. Sizin de böyle projelere sıcak baktığınızı bildiğim için yazmak istedim. Bu projeyle uluslararası küreselleşmede teknolojik, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda geliş-geliştir ve yeni yenilik ilkesini ele alarak kazan - kazandır politikasını ilke haline getirip projemi faaliyete geçirmek isterim. Şu an sponsor ve yapımcı arıyorum. Kendimi bu konuda bu proje ile kanıtlamak istiyorum. Beraber, ortak çalışmak da isterim sizin desteklerinizle ve katkılarınızla. Bu hedefler doğrultusunda farklı Instagram sayfaları açtım, YouTube kanalları açtım ve bu projeye 10 yılımı verdim. Projemi faaliyete geçirmek için de bütün tekliflere, yardımlara ve çalışmalara hazırım. Saygılarımla arz ederim...
as2
Seyid Ahmet Özçelik
"Evrenin karanlık odalarından çıkan kötücül güçler tüm dünya için bir tehdittir. Bir yanda kendilerini korumak zorunda olanlar, diğer yanda ise istediklerini elde etmek için planlar yapanlar…"
Ekibimiz
İletişim

FAALİYET GÖSTERECEĞİMİZ ALANLAR 

(YENİ, YERLİ VE MİLLİ, HEM EĞİTİCİ HEM ÖĞRETİCİ,EĞLENDİRİ PROJELRİMİZ)1) Yurt içi ve yurt dışı dijital ortamlarda ve kitapçılarda satılıp yayınlanması.

2) Mobil oyunları (Strateji/Savaş/Eğitici/Zeka/Savaş oyunları/ Mobil kart oyunları.)

3) Bilgisayar oyunları.

4) Sinema filmi.

5) Animasyon filmi.

6) Çizgi filmi

7) Kart oyunu(Her türlü oyun içeriği)

8) Kutu oyunu ( Her türlü içerik oyunları)

9) 3 Boyutlu hareketli kitabı.

10) Çizgi romanı.

11) Uluslararası birçok içerik üretip marka oluşturmak.

12) Lisanslı ürünler ( Penye ,şapka ,bardak, gömlek,Çanta ,kazak ,kırtasiye ürünleri vs.)

DÜNYANIN YENİ MOTTOSU BARIŞ DİYARI PROJESİ .UNUTULMUŞ İYİLİĞİ, İNSANLIĞI,KARDEŞLİĞİ FEDAİLERİ OLMAK MESAJINI VERMEK. EĞLENCE SEKTÖRÜNDE  EĞLENEREK ÖĞRENMELERİNİ VE OKUMAYA TEŞVİK EDEREK OKUDUĞUNU ANLAMAK ADINA.12 SEKTÖRDE HİZMET EDEREK FARKINDALIK YENİLİK SÜRDÜREBİLİRLİK  OLUŞTURARAK MARKA HALİNE GELMEYİ HEDEFLİYORUZ.Diğer projelerden farkımız ? Neden Son savaşçı ? Mottomuz nedir ? Mesajımız ? Amacımız? Hedeflerimiz? Yatırımcı neden yatırımcı olsun?


Öncelikle Türkiye'deki fantastik yapım kulvarında büyük bir açığın olduğu herkes tarafından bilinen bir durum. Uzun yıllardır yurt dışında fantastik edebiyat, sinema ve ekran temsillerinin dışında bilim-kurgu yapımları da çok revaçta. Özellikle bu dönemlerde insanların gerçek dünyadan biraz da olsa uzaklaşmaya ihtiyaçları var. Bu yüzden özellikle bu alanda kaliteli yapımlar çıkarmak diğer yapımlar arasından sıyrılmamızı sağlayacaktır. Bu yüzden ben de uzun yıllardır kafamda olan kurguyu profesyonel ellerde en iyi haline getirdim. Bu işten anlayan insanlarla ortaklıklar kurarak projemi şimdiki haline getirdim. Gerek kurgusu, gerek çizimleri daha önce Türkiye'de yapılmamış bir çalışma. Üstelik bunu sadece bir kitap değil, Yerli ve milli alanda Eğitici, öğretici,eğlendirici  film, animasyon, mobil ve pc oyunu, birden fazla kart-masa oyunu gibi tasarlayıp birçok açıdan çoklu bir proje halinde ilerletmek istiyorum. Bu anlamda tıpkı Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi gibi bir franchaise olarak büyük bir potansiyel taşıdığına inanıyorum. İçinde özellikle barış ve kötülüğü birlik olarak yenme mesajları taşıdığı için de okuyucular ve oynayıcılar için de güzel ve bilinçlendirici bir mesaj da içeriyor.Projemizin mesajı unutulmuş iyiliğin fedaileri olabilmek kötülüğü yenemeyiz ama iyilik ile karşılık verebilmek mesajı vermek.Dünyanın yeni  mottosu özellikle barış ve birlik diyarı projemiz . Üstelik sadece batı odaklı değil ülkemizdeki kültürel öğeleri de kullandığımız için projemiz tanıdık bir yan da taşıyor. Global anlamda açılırken kendi kültürümüzü de bu anlamda tanıtacağımıza yürekten inanıyorum.Bu sebeblerden dolayı neden ? Son savaşçı ? Farkımız bize özgü doğal kurgusu gayesi amacı olan geniş evrensel bir proje olması.Kültür ve sanat alanında 9 -50 yaş arası tüm okuyucularımıza kültür ve sanatı sevdirmek okumaya teşvik ederek farklı bir bakışımız ile sürdürebilir bir global proje haline gelmek.12 sektörde faaliyete göstererek 2 yıl içinde seri haline gelerek.Marka halene getirerek hem, Dünyaya kazandırararak farkındalık yaratarak , insanlığa kazandırmak en büyük amacımız.